Judo - jemná cesta

Kniha návštěv

Datum
Vložil
Titulek

čau

byly jsme na závodech 20.11.2010 byly nejhorší zavody.8-9zranení to jen tak říkam pro informaci.

Datum
Vložil
Titulek

Re: čau

Chce to zůstat doma a pořádně trénovat. 90 procent úrazů je vinou závodníka, který není pořádně připravený na závod. Neovládá perfektně pády a techniku, není rozcvičený a soustředěný a v neposlední řadě neposlouchá, nebo nevnímá co mu trenér radí. Velkou roli hraje i psychický stav závodníka, jako je nedostatek sebedůvěry, strach ze soupeře a pod. Pojednání na toto téma by bylo na dizertační práci na FTVS a dlouhou diskusi. Takže nestěžovat si a cvičit a cvičit.

Datum
Vložil
Titulek

JAK DĚLAT PROPAGACI

KOUKNĚTE NA https://www.meuslany.cz/cs/kultura-sport-a-volny-cas/sportovni-a-zajmova-sdruzeni/ PŘIDEJTE SE DO SEZNAMU !!!

Datum
Vložil
Titulek

Re: JAK DĚLAT PROPAGACI

Tak jsem koukala na ty stránky a nic jsem tam o judu nenašla.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: JAK DĚLAT PROPAGACI

právě proto jsem je odkazovat na tyto stránky, aby se přidali

Datum
Vložil
Titulek

fotky

kdy se změní ty fotky?

Datum
Vložil
Titulek

Ahoj a díky všem

Vážně se moc omlouvám, na stránky jsem si dlouho nenašla čas. Díky všem za prima vzkazy a připomínky.
Postupně:
Ahoj Tome, v době, kdy jsi trénoval jsem byla opravdu ještě hodně malá holčička, ale protože ze mě vyrostlo dostatečně drzé děvče, dovolím si rovnou tykat. Jirka už mě předběhl, budeme moc rádi za fotky. Část stránek určitě plánujeme věnovat historii klubu, mám v hlavě i vytvoření jakési síně slávy slánských judistů, takže pokud můžeš čímkoli přispět, budu ráda. Můj mailík je: maruspondeli@seznam.cz, ale stačí i poslat Jirkovi Budilovi, já ho pak nějak dohoním. Děkujeme.
Romane (s tykáním obdobně, snad nevadí), i když Tvoje zprávička patří spíše našim pánům trenérům, jsem ráda, že sis našel cestu na naše stránky. Slibuju, že se pokusím opravdu aktualizovat pravidelně.
Luboši, děkujeme, taky Tě tu moc ráda vidím. Teď jsem na to půl roku nesahla. Plánů a nápadů jak vylepšit stránky je hodně. Informace o klubu slíbil kdysi doplnit Láďa, ale jak už to tak bývá... pokusím se.
A konečně Jirko, rubrika "stalo se" je dobrý nápad. Částečně se o těch podstatnějších věcech snažím rozepisovat na úvodní stránce, ale je pravda, že tam není všechno. Nějak to zkusím vymyslet a hlavně realizovat. Co se týká fotek, ty jsou v režii Petra Chotěborského, já vlastně zatím ani netuším, jak takovou fotku na stránky vložit. Ale máš pravdu, popisky by to chtělo. Prokonzultuju to. Díky

Datum
Vložil
Titulek

Staré a ještě starší fotky...

Taky jsem, skoro náhodně, narazil na stránky klubu a moc mne potěšily. Někde se mi povaluje hromada negativů i fotek z dávných dob, kdy jsem byl aktivním členem (mezi 1978-až asi tak 1985, možná chvilku déle). Kromě toho, že jsem se tehdy snažil něco málo naučit, dost jsem na závodech, akcích, ale i schůzích a prvomájových průvodech fotil, protože jsem měl nějaký čas na starosti nástěnku oddílu - kdo na ni vzpomene, visela vedle vchodu do hospody U zeleného stromu na náměstí. Tak bych chtěl nabídnout, až se dostanu ke skeneru, že bych některé poslal, aby se třeba mohla objevit nostalgická fotogalerie. Neslibuju, že to bude zítra, ale za nějaký čas by to možné bylo. Co vy na to?
Jinak zdravím Budiláka, samozřejmě Cikána a všechny ostatní...
Tom

Datum
Vložil
Titulek

Re: Staré a ještě starší fotky...

Zapomněl jsem na mail, tak tady je: kmjec@volny.cz
Tom

Datum
Vložil
Titulek

Re: Staré a ještě starší fotky...

Ahoj Tome, on už tě mimo cikána nikdo nezná, ale fotky se hodí vždy.
kimono@volny.cz

<< 11 | 12 | 13 | 14 | 15 >>

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode