Judo - jemná cesta

Odkazy

 

www.czechjudo.cz - stránky Českého svazu juda. Jsou dost nepřehledné, ale budete-li hledat, najdete zde spoustu informací, např. o všech mistrovských a velkých celostátních soutěžích, o pravidlech juda, zkušebním řádu apod.

www.youtube.com - vaše tuba, všichni ji známe. V judu se dá celkem dobře využít. Zadáte-li do vyhledavače název chvatu, téměř vždy najdete nejen video, jak chvat správně provést na zkoušky, ale také třeba ukázku, jak byl daný chvat uspěšně použitý při závodech.

www.judovision.org - videa ze všech možných světových turnajů. Stránky jsou sice v angličtině, ale jsou dobře přehledné. Vpravo dole je seznam podle různých akcí, ale na sránkách lze vyhledávat také třeba podle jména konkrétního judisty. Většinou je natočený celý zápas, někdy také jen sestřih toho nejlepšího z daného turnaje (např. pěkný z polského mistrovství: https://www.judovision.org/?p=6260). Našla jsem i vtipně vytvořené video - "radost s olympijské medaile": https://www.judovision.org/?p=1730.

www.sparta-judo.cz - pro podporu talentovaných sportovců náš klub spolupracuje s dalšími regionálními kluby a hlavně s judisty Sparty Praha, soutěžících v I. lize, kde naši závodníci dále rozvíjejí své dovednosti.

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode