Judo - jemná cesta

Kniha návštěv

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Hezká práce

V životě jsi malá a roztomilá nebyla :-)))
Ale jinak samozřejmě chválím stránky, je tu vidět nějaký kus práce. Držím palce.
Čau

Datum
Vložil
Titulek

Gratulace

Gratuluju Marušce a Honzovi k dosaženému úspěchu! Gratuluju i tvůrcům těchto stránek, na které jsem (ačkoliv judu nerozumím) zabloudil náhodou. Je tady vidět kus práce. Proč se ale na těchto stránkách neobjevují názory dalších členů klubu?

Datum
Vložil
Titulek

Re: Gratulace

Pavle, díky za gratulaci i pochvalu stránek. Je moc milý, že sis sem našel cestu. Pod většinou článků jsem sice podepsaná já, ale stránky jsou dílem většího počtu lidí. Především Petra Chtěborského, který je vytvořil, pořád vylepšuje a hlavně dodává ty nádherné fotky. Ostatní trenéři sice nepřispívají (i když Jirka už má „čárku“ v podobě článku), ale budiž jim omluvou to, že se tolik nekamarádí s počítačem. Zato umí mnohem lépe to podstatné – judo.

Datum
Vložil
Titulek

?

Jako začátek velmi dobré, teď jen najít čas na kvalitní pokračování. Vyřiď mladíkům že jim držím palce a jak jsme se dohodli na oslavách. "Kdyby bylo judo jednoduché jmenuje se fotbal."

Datum
Vložil
Titulek

Re: ?

Jirko, za sebe i za Petra, který stvořil podobu stránek, děkuju za pochvalu. Na pokračování po kouskách pracujeme, jen to zatím není moc vidět. Kdybys měl nápad, co by tu určitě mělo být a není, dej mi prosím vědět. Děkuju.

Datum
Vložil
Titulek

Pište, ptejte se, kritizujte

Na tomto místě nám můžete psát, ptát se na to, co vás zajímá. Na otázky se pokusíme odpovídat co nejdříve. Pokud budete chtít raději odpověď na email, napište nám, prosím, adresu. Uvítáme také jakoukoli připomínku k obsahu stránek, ale i k jiným věcem, které myslíte, že bychom mohli zlepšit. Děkujeme

<< 44 | 45 | 46 | 47 | 48

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode