Judo - jemná cesta

1976

10.11.2009 00:00

 10.1. se měli naši dorostenci zúčastnit KP v Mladé Boleslavi. Protože se však netrénuje, nebyl jim start povolen, aby u nich nedošlo ke zranění. 17.1. se konal KP mužů v Berouně. I přesto, že nebyla možnost tréninku, obsadil J. Budil 1.místo, T. Pšenička a A. Růžička 3.místo.

Výroční schůze oddílu připadla na 21.1. Hlavní náplní bylo zhodnocení uplynulého roku, zvolení nového výboru, navázání kontaktu s rodiči žáků a vytyčení výkonů na příští rok.

Složení nového výboru:

                        Předseda: Václav Bernard

                        Místopředseda: Tomáš Pšenička

                        Jednatel: František Kohout

                        Pol.vých.prac.: Jiří Budil

                        Hospodář: Antonín Růžička

V únoru skončili práce na opravě el. instalace. Proto, že výbor TJ nezabezpečil úklid, náš oddíl se iniciativně tohoto úkolu ujal a sokolovnu uklidil.

20.3. se koná KP mužů družstev. Tohoto přeboru se zúčastnil pouze J. Budil a T. Pšenička, kteří však startovali za TJ Kaučuk Kralupy. S tímto družstvem získali titul přeborníka a právo účasti na kvalifikaci do národní ligy. K tomuto kroku (povolení startu za cizí oddíl) se přistoupilo po zralé úvaze, aby naši nejlepší závodníci měli možnost prokázat své kvality a mohli získat lepší „VT“ a technickou zdatnost.

24.4. jsme uspořádali ve Slaném turnaj žactva Středočeského kraje, aby byla možnost srovnání výkonnosti s ostatními družstvy. Zároveň probíhal kontrolní turnaj mužů, juniorů a dorostu v Kladně. Z mužů obsadil Jaroslav Hájek 2. místo, z dorostu 1. místo Václav Šula a třetí byl Stanislav Kindl a Ivan Kuta.

Před příchodem prázdnin jsme si nechali vymalovat naše dojo, aby naše tréninky probíhaly v čistém a pěkném prostředí. Na začátku prázdnin se zúčastnili naši dorostenci týdenního soustředění s TJ Kaučuk Kralupy v Krkonoších. Na tomto soustředění splnili odznak zdatnosti, který je součástí našeho závazku na získání titulu „Vzorný oddíl ČTO 2. stupně“.

V říjnu proběhl v Mělníku KP dorostu družstev. Získali jsme 3. místo. Poprvé byl ve Středočeském kraji uspořádán KP žen. Zúčastnili se ho od nás tři závodnice. Všechny tři měly pěkné umístění. Titul krajské přebornice získala Marie Šnoblová, 2. místo Taťána Dlouhá a 4. místo Jana Svobodová.

V prosinci se konala výroční schůze oddílu, na které byl vyhodnocen uplynulý rok a nejlepší závodníci a funkcionáři byli odměněni.

11.12. probíhal v Praze „Pohár nadějí“ dorostu a juniorů. Naši závodníci vypadli hned v 1. kole.

Zpět

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode