Judo - jemná cesta

1977

10.11.2009 00:00

 Hned začátkem roku tj. 21.1. proběhl KP mužů – jednotlivců v Kralupech nad Vltavou. Již tradičně získal J. Budil velmi dobré umístění (2. místo), A. Růžička (2. místo) a K. Mizera (3. místo). V KP družstev náš oddíl nestartoval.

5.3. se zúčastnil A. Růžička zájezdu s TJ Kaučuk Kralupy do Oranienburgu do NDR.

14.5. KP dorostu družstev v Mladé Boleslavi. Ve velmi silné konkurenci 11 družstev jsme skončili čtvrtí.

Jakmile se oteplilo, začali jsme plnit svůj závazek k 60. výročí VŘSR – bylo to odpravování 200 brigádnických hodin na zimním stadionu, plnění odznaku zdatnosti, pořádání besed atd..

Na začátku prázdnin se opět dorostenci zúčastnili tentokráte 14 denního soustředění s TJ Kaučuk Kralupy v Krkonoších.

Po prázdninách se početní stav oddílu značně snížil. Mnoho žáků po vychození ZDŠ odešlo na jiné školy mino naše město. Tím se stalo, že se rozpadlo i družstvo žáků a dorostenců a stáváme se oddílem jednotlivců. Po provedeném náboru v místních školách se naše základna zvýšila, bude však ještě nějaký čas trvat, něž se dopracujeme uspokojivých výsledků.

Soutěž k 60. výročí VŘSR pořádala TJ Lokomotiva Beroun. Na této soutěži se poprvé zúčastnili nejmladší členové oddílu B. Pondělíček a J. Větrovský. I když se prali mino soutěž, bylo na nich vidět, že mohou vyrůst v dobré závodníky.

19.11. jsme byli pořadateli KP staršího a mladšího žactva. Na tuto soutěž jsme se pečlivě připravovali jako pořadatelé i jako závodníci. Získali jsme 2. místo J. Vodňanský a 3. místo M. Víšek. Mimo soutěž závodili ?. Pondělíček aj. Větrovský.

10.12. byl S. Kindl v Praze na „Poháru nadějí“. Předvedl pěkný výkon a z 36 závodníků skončil na 15. místě. Ten samý den byli naši žáci v Mladé Boleslavi na turnaji k 60. výročí VŘSR. Zde si vybojoval J. Vodňanský 3. místo.

I když nebyl tento rok tak úspěšný, těšíme se a doufáme, že v příštím roce dosáhneme lepších výsledků hlavně v kategorii mládeže.

Zpět

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode