Judo - jemná cesta

Kniha návštěv

Datum
Vložil
Titulek

Re: oprava

Ahoj Jirko, s nošením pásku už jsme se polepšili a stránky taky zodpovědně opravím, děkuju za upozornění. Ona vůbec ta část o klubu a jeho členech potřebuje upravit a dodělat. Ale pracujeme na tom. Taky pro Tebe mám v souvislosti se stránkami speciální úkol / prosbu. Dám vědět a pozvala bych se někdy na kafčo :-)

Datum
Vložil
Titulek

Pohoda v Roce 2010

Dobrý den,přejeme všem členům slánského judoklubu pohodové vykročení do roku 2010.Trenérům a trenérce mnoho trpělivosti s mladými judisty.Těšíme se v novém roce na další akce a tréninky a jsme rádi,že naše děti našli správnou partu obětavých lidí. Díky Peeráčkové

Datum
Vložil
Titulek

Re: Pohoda v Roce 2010

Děkujeme moc za přání i za Vaši podporu a také Vám přejeme do nového roku hodně štěstí a úspěchů na všech bojištích :-)

Datum
Vložil
Titulek

Hezká práce

Gratuluji ke stránkám i výsledkům v judu! Jen tak dál... Jirka zvaný "autíčko". Pamětníci Vlkánčic ví o koho jde... Ahoj, a Všem přeji Krásné Vánoční svátky a hezký nový rok :-)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Hezká práce

Ahóóój Autíčko, děkujeme moc za pochvalu. Jó Vlkánčice, to byly časy. To jsem ještě byla malá roztomilá holčička, po tréninku mě nic nebolelo...:-) Už se to nevrátí, ale je fajn, že ti kamarádi, co jsme tam potkali, nám zůstávají. To bych moc přála i našim malým klukům. Také Ti přejeme hezké Vánoce a vše nej do nového roku. Třeba se v něm zase někde potkáme :-)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Hezká práce

V životě jsi malá a roztomilá nebyla :-)))
Ale jinak samozřejmě chválím stránky, je tu vidět nějaký kus práce. Držím palce.
Čau

Datum
Vložil
Titulek

Gratulace

Gratuluju Marušce a Honzovi k dosaženému úspěchu! Gratuluju i tvůrcům těchto stránek, na které jsem (ačkoliv judu nerozumím) zabloudil náhodou. Je tady vidět kus práce. Proč se ale na těchto stránkách neobjevují názory dalších členů klubu?

Datum
Vložil
Titulek

Re: Gratulace

Pavle, díky za gratulaci i pochvalu stránek. Je moc milý, že sis sem našel cestu. Pod většinou článků jsem sice podepsaná já, ale stránky jsou dílem většího počtu lidí. Především Petra Chtěborského, který je vytvořil, pořád vylepšuje a hlavně dodává ty nádherné fotky. Ostatní trenéři sice nepřispívají (i když Jirka už má „čárku“ v podobě článku), ale budiž jim omluvou to, že se tolik nekamarádí s počítačem. Zato umí mnohem lépe to podstatné – judo.

Datum
Vložil
Titulek

?

Jako začátek velmi dobré, teď jen najít čas na kvalitní pokračování. Vyřiď mladíkům že jim držím palce a jak jsme se dohodli na oslavách. "Kdyby bylo judo jednoduché jmenuje se fotbal."

Datum
Vložil
Titulek

Re: ?

Jirko, za sebe i za Petra, který stvořil podobu stránek, děkuju za pochvalu. Na pokračování po kouskách pracujeme, jen to zatím není moc vidět. Kdybys měl nápad, co by tu určitě mělo být a není, dej mi prosím vědět. Děkuju.

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode