Judo - jemná cesta

Kniha návštěv

Datum
Vložil
Titulek

připomínka

Vážení,
Vaše stránky se pomaloučku lepší, ale.....
Navrhuji rozšířit stránky o rubriku "stalo se" a alespoň jednou za měsíc do ní napsat pár řádek o všem co se děje (učíme se, byli jsme , dopadli jsme, ukradli jsme, ukradli nám, kdo s kým a pod.) Tato rubrika Vám pak bude sloužit jako základ pro pokračování kroniky. Vím z vlastní zkušenosti jak je strašné dát zpětně dohromady co se kdy stalo. A ještě to nějakou přiměřenou formou zapsat. Také doporučuji dávat k fotografiím popisky. Za několik let už nebudete vědět při jaké příležitosti, kdo a kde na té fotce je. Děti vypadají za 10 let úplně jinak.
Zdravím a držím palce

Datum
Vložil
Titulek

prosba

Zasílám prosbu Petrovi Chotěborskému o fotky syna ze závodů v Praze na Spartě na adresu neumann.r@seznam.cz. Děkuji. Radek

Datum
Vložil
Titulek

oprava

Gratuluji Honzovi a Marušce k získání mistrovského stupně I Dan. Chtělo by to opravit stránky a ( jak jsem zjistil na fotografiích z veřejné hodiny ), také ho nosit. Černý pás se na kimonu vyjímá daleko lépe, než jakýkoli jiný, byť sebe-barevnější. A také sluší!

Datum
Vložil
Titulek

Re: oprava

Ahoj Jirko, s nošením pásku už jsme se polepšili a stránky taky zodpovědně opravím, děkuju za upozornění. Ona vůbec ta část o klubu a jeho členech potřebuje upravit a dodělat. Ale pracujeme na tom. Taky pro Tebe mám v souvislosti se stránkami speciální úkol / prosbu. Dám vědět a pozvala bych se někdy na kafčo :-)

Datum
Vložil
Titulek

Pohoda v Roce 2010

Dobrý den,přejeme všem členům slánského judoklubu pohodové vykročení do roku 2010.Trenérům a trenérce mnoho trpělivosti s mladými judisty.Těšíme se v novém roce na další akce a tréninky a jsme rádi,že naše děti našli správnou partu obětavých lidí. Díky Peeráčkové

Datum
Vložil
Titulek

Re: Pohoda v Roce 2010

Děkujeme moc za přání i za Vaši podporu a také Vám přejeme do nového roku hodně štěstí a úspěchů na všech bojištích :-)

Datum
Vložil
Titulek

Hezká práce

Gratuluji ke stránkám i výsledkům v judu! Jen tak dál... Jirka zvaný "autíčko". Pamětníci Vlkánčic ví o koho jde... Ahoj, a Všem přeji Krásné Vánoční svátky a hezký nový rok :-)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Hezká práce

Ahóóój Autíčko, děkujeme moc za pochvalu. Jó Vlkánčice, to byly časy. To jsem ještě byla malá roztomilá holčička, po tréninku mě nic nebolelo...:-) Už se to nevrátí, ale je fajn, že ti kamarádi, co jsme tam potkali, nám zůstávají. To bych moc přála i našim malým klukům. Také Ti přejeme hezké Vánoce a vše nej do nového roku. Třeba se v něm zase někde potkáme :-)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Hezká práce

V životě jsi malá a roztomilá nebyla :-)))
Ale jinak samozřejmě chválím stránky, je tu vidět nějaký kus práce. Držím palce.
Čau

Datum
Vložil
Titulek

Gratulace

Gratuluju Marušce a Honzovi k dosaženému úspěchu! Gratuluju i tvůrcům těchto stránek, na které jsem (ačkoliv judu nerozumím) zabloudil náhodou. Je tady vidět kus práce. Proč se ale na těchto stránkách neobjevují názory dalších členů klubu?

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode