Judo - jemná cesta

Kniha návštěv

Datum
Vložil
Titulek

fotky

kdy se změní ty fotky?

Datum
Vložil
Titulek

Ahoj a díky všem

Vážně se moc omlouvám, na stránky jsem si dlouho nenašla čas. Díky všem za prima vzkazy a připomínky.
Postupně:
Ahoj Tome, v době, kdy jsi trénoval jsem byla opravdu ještě hodně malá holčička, ale protože ze mě vyrostlo dostatečně drzé děvče, dovolím si rovnou tykat. Jirka už mě předběhl, budeme moc rádi za fotky. Část stránek určitě plánujeme věnovat historii klubu, mám v hlavě i vytvoření jakési síně slávy slánských judistů, takže pokud můžeš čímkoli přispět, budu ráda. Můj mailík je: maruspondeli@seznam.cz, ale stačí i poslat Jirkovi Budilovi, já ho pak nějak dohoním. Děkujeme.
Romane (s tykáním obdobně, snad nevadí), i když Tvoje zprávička patří spíše našim pánům trenérům, jsem ráda, že sis našel cestu na naše stránky. Slibuju, že se pokusím opravdu aktualizovat pravidelně.
Luboši, děkujeme, taky Tě tu moc ráda vidím. Teď jsem na to půl roku nesahla. Plánů a nápadů jak vylepšit stránky je hodně. Informace o klubu slíbil kdysi doplnit Láďa, ale jak už to tak bývá... pokusím se.
A konečně Jirko, rubrika "stalo se" je dobrý nápad. Částečně se o těch podstatnějších věcech snažím rozepisovat na úvodní stránce, ale je pravda, že tam není všechno. Nějak to zkusím vymyslet a hlavně realizovat. Co se týká fotek, ty jsou v režii Petra Chotěborského, já vlastně zatím ani netuším, jak takovou fotku na stránky vložit. Ale máš pravdu, popisky by to chtělo. Prokonzultuju to. Díky

Datum
Vložil
Titulek

Staré a ještě starší fotky...

Taky jsem, skoro náhodně, narazil na stránky klubu a moc mne potěšily. Někde se mi povaluje hromada negativů i fotek z dávných dob, kdy jsem byl aktivním členem (mezi 1978-až asi tak 1985, možná chvilku déle). Kromě toho, že jsem se tehdy snažil něco málo naučit, dost jsem na závodech, akcích, ale i schůzích a prvomájových průvodech fotil, protože jsem měl nějaký čas na starosti nástěnku oddílu - kdo na ni vzpomene, visela vedle vchodu do hospody U zeleného stromu na náměstí. Tak bych chtěl nabídnout, až se dostanu ke skeneru, že bych některé poslal, aby se třeba mohla objevit nostalgická fotogalerie. Neslibuju, že to bude zítra, ale za nějaký čas by to možné bylo. Co vy na to?
Jinak zdravím Budiláka, samozřejmě Cikána a všechny ostatní...
Tom

Datum
Vložil
Titulek

Re: Staré a ještě starší fotky...

Zapomněl jsem na mail, tak tady je: kmjec@volny.cz
Tom

Datum
Vložil
Titulek

Re: Staré a ještě starší fotky...

Ahoj Tome, on už tě mimo cikána nikdo nezná, ale fotky se hodí vždy.
kimono@volny.cz

Datum
Vložil
Titulek

náhodný vstup na Vaše webovky

Přeji všem slanským judistům hodně úspěchů v letošní sezóně!!! CHtěl bych touto formou poděkovat všem trenérům, kteří mne kdy vedli. (Jirka Budil,L. Mesároš, Standa Kindl, Karel Vávra, Šmíd atd.) Trenoval jsem ještě v sokolovně a pak v Biosce. Judu jsem se věnoval v podstatě asi 7-8let v mém mládí a velmi rád na tyto léta vzpomínám. Na tábor v Plzni na Vlkánčice atd. Opravdu mne nenaučilo se pouze prát, ale sebeovládání, disciplíně a práci se svým tělem, ještě dnes hodím salto a přemet, což jsem se naučil před 20 lety na Judu. Hodně úspěchů s mladými judisty přeji zároveň i současným trenérům. PS: poměrně hezké webovky jen by to chtělo aktualizovat a psát nějaké zajímavosti a fotky trošičku častěji.

Datum
Vložil
Titulek

Hodnocení

Stránky jsou dobré, ale málo aktualizované. Jsou moc dlouhé odmlky a tím málo informací o klubu. Jinak přeji hodně úspěchů v další čínnosti a větší četnosti zápisů na těchto stránkách.
Ahoj

Datum
Vložil
Titulek

připomínka

Vážení,
Vaše stránky se pomaloučku lepší, ale.....
Navrhuji rozšířit stránky o rubriku "stalo se" a alespoň jednou za měsíc do ní napsat pár řádek o všem co se děje (učíme se, byli jsme , dopadli jsme, ukradli jsme, ukradli nám, kdo s kým a pod.) Tato rubrika Vám pak bude sloužit jako základ pro pokračování kroniky. Vím z vlastní zkušenosti jak je strašné dát zpětně dohromady co se kdy stalo. A ještě to nějakou přiměřenou formou zapsat. Také doporučuji dávat k fotografiím popisky. Za několik let už nebudete vědět při jaké příležitosti, kdo a kde na té fotce je. Děti vypadají za 10 let úplně jinak.
Zdravím a držím palce

Datum
Vložil
Titulek

prosba

Zasílám prosbu Petrovi Chotěborskému o fotky syna ze závodů v Praze na Spartě na adresu neumann.r@seznam.cz. Děkuji. Radek

Datum
Vložil
Titulek

oprava

Gratuluji Honzovi a Marušce k získání mistrovského stupně I Dan. Chtělo by to opravit stránky a ( jak jsem zjistil na fotografiích z veřejné hodiny ), také ho nosit. Černý pás se na kimonu vyjímá daleko lépe, než jakýkoli jiný, byť sebe-barevnější. A také sluší!

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode