Judo - jemná cesta

Kniha návštěv

Datum
Vložil
Titulek

pro judosnake

Milý chlapče,
kdybych mohl chodit na tréninky, potil bys pod mým vedením krev. Zeptej se kompetentních kdo je kimono. Jenže, zradilo zdravi a tak jsem rád za každou informaci, kterou tady seženu. Že není čas, je sice dobrá výmluva, ale nic neřeší. Podívejte se na počítadlo, kolik lidí zde hledá a projevuje tak zájem o klub a dění okolo. Okolo třiceti návštěv týdně je na tak malé město docela slušné skore. Přeji mnoho uspěchů.

Datum
Vložil
Titulek

co je nového?????????

už tři měsíce ani řádek, ještě fungujete, nebo už jste to vzdali ??

Datum
Vložil
Titulek

Re: co je nového?????????

Fungujeme stále, jen jsme v poslední době neměli dost času věnovat se aktualizacím stránek, snad se to v brzku změní. Pokud máte ovšem doopravdy zájem vidět, jak a zda fungujeme, spíše než sledovat stránky se přijdďte podívat na tréning. Po a čt od 17:30.

Datum
Vložil
Titulek

PF 2012

Ahoj kamarádi přejeme Vám hezkého silvestra a v novém roce 2012 mnoho sportovních úspěchů.Peeračkové

Datum
Vložil
Titulek

Veselé ...

Veselé Vánoce a hodně zdraví, štěstí a sportovních úspěchů v roce 2012

Datum
Vložil
Titulek

Kobra Kladno - judo

Děláme další oddíl v Kladně. Mrkněte na web https://karate-kladno.webnode.cz/

Datum
Vložil
Titulek

tábor


Moc pěkná fota z tábora, mohla by dělat dobrou funkci při náboru. Zřejmě jste tam měli dobrou partu a tím pádem je výsledek jasný. Jen víc takových akcí.

Datum
Vložil
Titulek

M ČR

proč Jindra ještě ve středu nevěděl, že v sobotu je MČR v Jičíně. Jak se chcete kvalifikovat kamkoli, když spolu nekomunikujete, netrénujete. Nestačí shánět posily po netu. Osobní kontakty a příprava je jediná cesta někam dojít. Teda, na pivo se dá dojít vždycky a s kdekým, ale nic se tam NEVYHRÁVÁ.

Datum
Vložil
Titulek

děti-nábor

Dobrý den,
chci se zeptat jak staré děti k Vám mohou chodit cvičit a jestli nábor probíhá stále, nebo jen v určitých obdobích? Děkuji

Datum
Vložil
Titulek

Re: děti-nábor

Dobrý den Honzo,
nejlepší věk pro začátek je okolo šesti let. Po dohodě mohou děti začít i dříve, jde o to, aby byly už samostatné a dokázaly přiměřeně ovládat své tělo. Ideální je přijít teď na začátku školního roku, ale i kdykoli v průběhu Vás rádi přivítáme. Pokud budete chtít, můžete se klidně zastavit podívat na trénink.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode