Judo - jemná cesta

1979

Již od začátku roku se u většiny členů oddílu projevuje nechuť k tréninku a společným akcím. Toto se projevilo i na výsledcích ze soutěží a přátelských utkání. Nejzajímavější na tom je, že nejlepší umístění, tj. Krajský přeborník získal T. Pšenička, který chodí na tréninky jen zřídka. 2. místo v KP juniorů obsadil V. Šula, který chodí na tréninky pravidelně. V čem hledat chybu?

KP můžu ve družstvech jsme se nezúčastnili, protože trenér J. Budil účast na KP zrušil pro nezájem z řad závodníků. Ani po této výstraze se účast na trénincích nezlepšila. Proto byla před začátkem prázdnin svolána schůze oddílu, kde bylo všem členům oddílu sděleno, že nezlepší-li se situace v docházce a aktivitě členů do konce roku 79, bude oznámeno výboru TJČKD rozpuštění oddílu juda. Přestože diskuse k tomuto problému byla dost ostrá, nikdo nepřinesl žádný podnětný návrh. Již při prvním tréninku po prázdninách bylo vidět, že situace v oddíle se nelepší (účast 7 členů). V důsledku změny zaměstnání končí své působení v oddíle J. Budil.

O nezájmu svědčí i to, že 11.11.79 Vodňanský, Roll a Sklenička místo na turnaj v Kralupech n/Vlt. Odjeli na výlet do Prahy prohlédnout si exponáty v Národním muzeu.

17.11. na KP žáků v Berouně získal Vodňanský a Sklenička 2. místo a Roll 3. místo.

Koncem roku jsme provedli tréninkovou hodinu juda ve Smečně. Ukázka byla prováděna družstvem žáků pod vedením trenéra Růžičky. Návštěva místních obyvatel předčila naše představy, přítomným se ukázka velmi líbila.

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode