Judo - jemná cesta

1982

Většina úspěšných žáků přechází letos do kategorie dorostu. Tento přechod bývá velice těžký, doprovázený neúspěchy. Dobrá zimní příprava přinesla své ovoce a na KP v Kralupech n/Vlt. 15.2. se tito hoši nezalekli starších soupeřů a vybojovali

                                   dvě 1. místa – P. Zýma a T. Kmječ

                                   dvě 2. místa – L. Roll a V. Mesároš

                                   jedno 3. místo – P. Laštůvka

Nejúspěšnější z nich jsme poslali do Jablonce n/Nisou na tradičně velmi dobře obsazený turnaj, aby získali nějaké zkušenosti velkých soutěží. Nevedli si špatně, skončili na 4. a 5. místě.

I KP juniorů dopadl pro vaslané dorostence dobře, T. Kmječ a V. Mesároš byli druzí.

Průběžně plníme socialistický závazek, 3. dubna jsme pracovali na úpravě naší šatny, protože již kapacitou nestačila pro zvýšený počet nových členů oddílu mládeže.

Výprava žáků na KP do Mladé Boleslavi byla úspěšná. V. Palán se stal Přeborníkem kraje, I. Jablonovský, M. Košťál byli druzí, M. Erich a J. Dovhomilja skončili třetí.

Plni sebevědomí vyrazili T. Kmječ a P. Zýma na Mezinárodní turnaj do Jablonce n/Nisou. Překvapení bylo na jejich straně a zázrak se nekonal. Oba padli po 1. kole a to tak, že se jim ani vstávat nechtělo.

Dne 24. dubna jsme pořádali poprvé mezinárodní turnaj pro muže. Za účasti 60 závodníků z 9 oddílů probíhaly na tatami urputné boje. Domácí se sice snažili, ale neuspěli. Opět jsme zvítězili pouze jako pořadatelé.

Jako náplast na utrpěné porážky se podařilo družstvu mužů vybojovat postup do finále KP družstev. Ve finále jsme opět propadli.

Nadále se pilně věnujeme práci s mládeží, protože je to jediná cesta k budoucím úspěchům.

Při konečném bilancování nám byla udělena „ Bronzová plaketa“ a získali jsme titul „Vzorný oddíl mládeže“.

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode