Judo - jemná cesta

1988

  První zkouška nového družstva mužů byla 23.1. v Berouně na KP. II. místo B. Rolínka a III. místo J. Vodňanského není špatné. Na populárním turnaji časopisu „Pionýrská 7“ skončil J. Budil ml. na pěkném III. místě.

2.4. se uskutečnila naše dosud největší výprava na turnaj (19 závodníků + 4 vedoucí). „Rakovnickou kraslici“ se nám však nepodařilo získat.

Celková účast byla 238 závodníků z celé ČSSR a tak II.místo P. Jiráska a čtvrté místo R. Němce můžeme považovat za vynikající.

Významným dnem pro K. Vávru byl 9. červen, kdy úspěšně složil zkoušky na I. Dan a stal se tak druhým nositelem mistrovského stupně v našem oddíle.

Prázdninový LPT, tentokráte v Jižních Čechách se opět vydařil. Dvacet dětí a tři vedoucí společně s dětmi a vedoucími EMĚ Mělník přivítalo na svém táboře i děvčata z BSG Babelsberg (NDR). Tato se zde připravovala na mistrovství NDR.

Ihned po prázdninách jsme začali pracovat na vylepšení „životního prostředí“ v sokolovně. Odpracovali jsme celkem 138 brig. hodin, naše dojo je opět krásné.

V říjnu V. Mesároš a S. Kindl úspěšně absolvovali školení rozhodčích III.tř. v Kolíně.

Přestože se činnost oddílu oproti minulým létům zlepšila, nelze ji považovat za bezchybnou. Lze konstatovat, že J. Budil a K. Vávra jsou v současné době jediní, kteří se plně starají o dění v oddíle a ostatní se zapojují jen okrajově nebo vůbec ne.

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode